مقالات

بررسی تخصصی سرفیس بوک ها برای کاربرانِ علاقه مند به لپتاپ های مایکروسافت

پرفروش ترین لپ تاپ سال 2021

در این مقاله به بررسی تخصصی سرفیس بوک پرداخته ایم. این لپتاپ یکی از متفاوت ترین محصولات تولید شده توسط کمپانی مایکروسافت می باشد که اولین بار 5 سال پیش از آن رونمایی کرده و در طی این 5 سال سه نسل مختلف از آن را برای کاربران خود تولید کرده است.

سرفیس بوک به یکی از قدرتمندترین لپتاپ های برند مایکروسافت گفته می شود، در حدود 5 سال پیش، از اولین سرفیس بوک تولید شده توسط مایکروسافت رونمایی شد؛ در آن زمان این لپتاپ ایده ای بسیار نو و جذابی را ارائه می داد که می توانست دنیای کامپیوترها را متحول کند، اما به دلیل نقص های بارزی که داشت، نتوانست خیلی محبوب کاربران واقع شود. تفاوت فاحش این لپتاپ با دیگر مدل ها قابلیت جداشدن نمایشگر از کیبورد است که با زدن یک دکمه و به سادگی اتفاق می افتد و همین موضوع در آن زمان باعث حیرت کاربران در ساعت های اولیه رونمایی شده بود. در این مقاله قرار است به بررسی تخصصی سرفیس بوک بپردازیم پس با ادامه مقاله همراه باشید.

پرفروش ترین لپ تاپ سال 2021

بررسی تخصصی سرفیس بوک برای کاربران:

سرفیس بوک ها اولین لپتاپ هایی هستند که کاربرد دوجانبه دارند و هم می توان به عنوان لپتاپ از آنها استفاده کرد و هم به عنوان تبلت!! زیرا طراحی این لپتاپ به گونه ای است که کاربران هر زمان که بخواهند می توانند با زدن یک دکمه، نمایشگر را از کیبورد جدا کنند و از آن به عنوان تبلت استفاده کنند.

اگر به بررسی تخصصی سرفیس بوک ها بپردازید متوجه خواهید شد که اولین سرفیس بوک ها به دلایل مختلفی مانند؛ وجود مشکلات متنوع در عملکرد لپتاپ به هنگام جداسازی نمایشگر از کیبورد و یا قیمت بسیار بالای آن ها بدون توجه به مشکلات مربوط به عملکرد پردازنده و… نتوانست خیلی مورد توجه کاربران قرار بگیرد. حال بعد از گذشت 5 سال سومین نسل این لپتاپ ها به کاربران معرفی شده است و باید بببنیم سری جدید سرفیس بوک ها نقص های دونسل قبلی را برطرف کرده اند یا خیر؟؟

 

 

ویژگی های سومین نسل سرفیس بوک ها:

  • همانطور که می دانید تمامیِ برندهای امروزی با قراردادن باتری های آکبند بر روی کیبورد لپتاپ ها سعی دارند که قطر لپتاپ ها را کمتر و درنتیجه وزن ان ها را نیز کاهش دهند تا حمل لپتاپ های مختلف برای کاربران آسان تر شود، بزرگترین تفاوت سرفیس بوک ها با لپتاپ های دیگر قطر و وزن بیشتری است که به دلیل کارایی دو جانبه ی آن ها است تا در نهایت بتوانند کارایی مناسبی را به کاربران ارائه دهند.
  • یکی از بزرگترین نقص های سرفیس بوک های نسل سوم لقیِ نمایشگر آن ها است، متاسفانه زمانی که نمایشگر بر روی کیبورد قرار بگیرد خیلی درست به آن وصل نشده و کاربر می تواند به سادگی متوجه لق بودن آن شود.
  • با همه ی این تفاسیر کیفیت ساخت در قسمت نمایشگر کاملا مشهود است، مایکروسافت در ساخت این لپتاپ ها به کیفیت مواد اولیه دقت فراوانی داشته و این محصول را با بهترین ظاهر از نظر کیفیت و زیبایی ارائه داده است.
  • نسل سوم لپتاپ سرفیس بوک مایکروسافت تنها در رنگ خاکستری به کاربران ارائه شده است و می توان گفت از گران قیمت ترین لپتاپ های موجود در بازار است.

پرفروش ترین لپ تاپ سال 2021

آیا خرید سرفیس بوک استوک درست است؟

با توجه به قیمت و وضعیت اقتصادی فعلی جامعه ی ایرانی شاید بسیاری از افراد توان مالی خرید سرفیس بوک های اکبند را نداشته باشند، این افراد می توانند به راحتی لپتاپ استوک سرفیس بوک را تهیه کنند که با قیمت کمتری به مشتریان ارائه می شود.

فروشگاه استوک دیجی افرا که در زمینه ی خرید و فروش لپتاپ استوک فعالیت می کند می تواند شما را به بهترین نحو در این زمینه راهنمایی کند.

 

سخن اخر:

با وجود تمامیِ نقص های موجود در سرفیس بوک مایکروسافت هنوز هم نسل این کامپیوتر یکی از جذاب ترین و کاربردی ترین لپتاپ های موجود در بازار محسوب می شود.

اگر شما به دنبال خرید این لپتاپ جذاب هستید ولی توانایی مالی خرید مدل آکبند آن را ندارید می توانید از طریق فروشگاه دیجی افرا برای خرید مدل استوک این لپتاپ اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.