مقالات

بررسی خرید مانیتور استوک

مانیتور استوک

مانیتور ها سهم به سزایی در بازار محصولات حوزه تکنولوژی دارند. از این رو خرید مانیتور های کارکرده نیاز به دقت زیادی دارد. اگر شما هم قصد خرید مانیتور استوک دارید، گفتنی است که در ادامه برخی نکات در مورد خرید این محصولات بررسی خواهد شد.

بررسی مانیتور استوک

از آنجا که امروزه شاهد افزایش قیمت محصولات مختلف در تمامی بازار ها هستیم، اکثر افراد تمایل دارند که برای خرید محصولات مورد نیاز خود از کالاهای کارکرده و دست دوم استفاده کنند. خرید این نوع محصولات سبب می شود که محصول خریداری شده افت قیمت کمتری را تجربه کرده و در نهایت شما بتوانید محصول خود را در آینده با ضرر و زیان کمتری به فروش برسانید.

در این بین، مانیتور های کامپیوتر نیز سهم به سزایی در بازار کالاهای استوک یا همان کارکرده دارند. اگر شما هم قصد بررسی مانیتور استوک های مختلف را دارید، در ادامه برخی نکات خرید آنها توضیح داده خواهد شد.

همان طور که می دانید، مانیتور استوک، به مانیتور هایی گفته شده که به اصطلاح دست دوم بوده و کارکرده می باشند. به دلیل اینکه اینگونه محصولات آکبند نمی باشند، حتما باید در هنگام خرید به نکات مختلفی توجه کرده تا کالای خریداری شده دقیقا مطابق انتظارات شما باشد.

در ادامه مقاله مانیتور استوک با ما همراه باشید.

مانیتور استوک

اولین نکته ای که در خرید هرنوع محصول کارکرده ای باید به آن توجه داشته باشید، بررسی وضعیت ظاهری آن می باشد. از ظاهر یک کالا می توان متوجه شد که آیا از این محصول به خوبی نگهداری شده است یا خیر. در این مرحله می توانید صفحه نمایش را از لحاظ ضربه خوردگی و هرگونه زدگی بررسی کرده و در صورت وجود آنها سعی کنید محصول دیگری را انتخاب کنید.

مورد بعد، پورت های موجود در یک مانیتور می باشد. اگر نیاز به یک نوع پورت خاص دارید، حتما پیش از خرید تعداد و نوع پورت های به کار رفته در آن را بررسی کرده تا در آینده دچار مشکل نشوید. از طرفی، اگر استفاده شما از مانیتور بسیار تخصصی بوده و نیاز به دقت رنگ و تصویر بالایی دارد، سعی کنید مانیتور های با رزولوشن بالاتر را برای کار خود انتخاب کنید.

از طرفی، یکی از راه های بررسی سلامت صفحه نمایش مانیتور این است که آن را برای تست به کامپیوتر متصل کرده و در یک صفحه سفید به تمامی نقاط آن دقت کنید. با این کار هرگونه ضرب خوردگی و آسیب احتمالی نمایان شده و می توانید محصولی مطمئن را خریداری کنید.

البته اگر قصد دارید به طور حرفه ای تر کالای خود را مورد بررسی قرار دهید، می توانید با مراجعه به یک تعمیرکار مورد اطمینان خود از سلامت مانیتور مطمئن شوید.

در ادامه مقاله مانیتور استوک با وب سایت فروشگاه اینترنتی دیجی افرا همراه باشید.

مانیتور استوک

نکته بعدی در خرید مانیتور استوک این است که سعی کنید تا حد ممکن محصولی که خریداری می کنید از برند های معتبر بازار باشد و از خرید مارک های متفرقه خودداری کنید. با این کار در آینده اگر نیاز به تعویض قطعه و یا خرید قطعه جدیدی داشته باشید، می توانید راحت تر آنها را خریداری کنید.

مورد آخر مربوط به طراحان و تدوین کنندگان فیلم می باشد. اگر قصد طراحی با کامپیوتر خود را دارید، سعی کنید تا جای ممکن مانیتور عریض انتخاب کنید. این نوع مانتیورها در عملکرد شما بسیار تاثیرگذار خواهند بود.

در آخر، اگر قصد خرید مانیتور استوک دارید، می توانید با مراجعه به فروشگاه استوک دیجی افرا محصولات مختلف را مورد بررسی قرار دهید. لازم به ذکر است که دیجی افرا، یک وبسایت تخصصی در زمینه دیجیتال و تکنولوژی بوده که می توانید محصولات مختلف خود را از آن خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.