مقالات

بررسی لیست تجهیزات voip

لیست تجهیزات voip

تلفن های ویپ، نسل جدید تلفن های ثابت بوده که بر بستر اینترنت ارائه شده و از کیفیت و سرعت بسیار بیشتری نسبت به تلفن های کابلی برخوردار می باشد. در ادامه ی مطلب به طور مختصر به بررسی و مرور تلفن های ویپ و همچنین لیست تجهیزات voip خواهیم پرداخت.

بررسی voip و لیست تجهیزات voip

حتما تا به حال نام نسل جدید تلفن ها یا همان ویپ را شنیده اید. شاید قبل از آن تلفن های ثابت را تنها تلفن های سیمی و کابلی می دانستیم، اما گفتنی است که با گسترش تکنولوژی های مختلف و به خصوص اینترنت های پرسرعت، امروزه شاهد نسل جدید تلفن های ثابت هستیم که عملکرد آنها بر اساس اینترنت بوده و دیگر نیازی به سیم کشی های پردردسر نیست. برای آگاهی از لیست تجهیزات voip در ادامه با بررسی این فناوری جدید و تجهیزات آن همراه باشید.

همان طور که گفته شد، ویپ، نسل جدید تلفن های ثابت می باشد. بدین صورت که دیگر نیازی به سیم کشی ساختمان نبوده و شما می توانید به وسیله تلفن همراه خود از مزایای تلفن و خط ثابت بهره مند شوید.

در ادامه مقاله لیست تجهیزات voip با وب سایت فروشگاه اینترنتی دیجی افرا همراه باشید.

لیست تجهیزات voip

اگر بخواهیم ویپ را با تلفن های ثابت قدیمی مقایسه کنیم، یکی از بهترین مزیت های آن هزینه بسیار کمتر آن می باشد. شما در صورت دسترسی به اینترنت می توانید از تلفن ثابت خود در هر مکان و زمانی استفاده کنید. اما اگر از طرفی همواره دسترسی به اینترنت پرسرعت ندارید، شاید این نوع تلفن زیاد برای شما مناسب نباشد.

یکی دیگر از قابلیت های بسیار کاربردی تلفن ویپ، ویژگی ضبط مکالمه می باشد که به وسیله آن شما می توانید مکالمات انجام شده را ضبط کرده و بعدا دوباره مرور کنید. شاید بهترین مزیت تلفن ویپ را این دانست که هیچ نیازی به وسیله اضافی برای برقراری ارتباط نداشته و شما تنها به وسیله یک دستگاه متصل به اینترنت می توانید تماس برقرار کرده و دیگر نیازی به خرید دستگاه تلفن وجود ندارد.

در ادامه مقاله لیست تجهیزات voip با وب سایت فروشگاه اینترنتی دیجی افرا همراه باشید.

البته برای لذت بخش تر شدن ارتباط ویپ تجهیزات مختلفی در نظر گرفته شده که در ادامه برخی از آنها را معرفی خواهیم کرد.

یکی از محبوب ترین لوازم جانبی برای تلفن های ویپ، هدست های سازگار با این تکنولوژی می باشد. درست است که به طور کلی برای برقراری تماس نیازی به هدست اضافی ندارید، اما استفاده از هدست های تلفن آی پی می تواند تجربه برقراری تماس را برای شما راحت تر و لذت بخش تر کند اگر قصد خرید این هدست ها را دارید، گفتنی است که در کنار آن باید کابل رابط هم خریداری کرده تا بتوانید محصول خود را متصل نمایید.

در ادامه مقاله لیست تجهیزات voip با وب سایت فروشگاه اینترنتی دیجی افرا همراه باشید.

لیست تجهیزات voip

در کنار این هدست ها، شما می توانید کنفرانس فون هم تهیه کرده که افزایش کیفیت تماس شما کمک می کنند. در واقع کنفرانس فون ها به طور کلی میکروفون هایی محسوب شده که سبب افزایش کیفیت کلی میکروفون شما خواهند شد. یکی دیگر از ویژگی های بسیار جالب در این محصول این بوده که دارای قابلیت دریافت صوت به صورت 360 بوده و صدای شما را به بهترین نحوه ممکن منتقل خواهد کرد.

همچنین به وسیله میکروفون های قوی خود می توانید صدای شما را از صدای محیط و اطراف جدا کرده تا صدای شما شفاف تر و با کیفیت تر به گوش شنونده برسد.

شما می توانید لیست تجهیزات voip را در فروشگاه استوک دیجی افرا مشاهده کرده و بر اساس آن محصولات مورد نیاز خود را خریداری کنید. لازم به ذکر است که مجموعه ی دیجی افرا یک وبسایت تخصصی در حوزه دیجیتال و محصولات زمینه تکنولوژی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.