مقالات

بررسی مزایا و معایب خرید یک لپ تاپ استوک

خرید یک لپ تاپ استوک

همه ی افرادی که در پی خرید یک پردازنده قابل حمل هستند قطعا به خرید یک لپ تاپ استوک نیز فکر کرده اند زیرا خرید یک محصول استوک فواید زیادی داشته و می تواند بهترین گزینه برای صرفه جویی در هزینه ها باشد. در این مقاله انواع مزایا و معایب و دلایل خرید یک لپ تاپ استوک را بررسی کرده ایم.

کامپیوترها از جمله وسایلی هستند که انجام بسیاری از امور به وجود آن ها وابسته است از کارهای تخصصی گرفته تا ارسال یک ایمیل ساده، همگی به وسیله ی پردازنده ها انجام می شوند، جالب است بدانید با وجود پیشرفت بسیار زیاد گوشی های هوشمند هنوز هم انجام بسیاری از کارها و رسیدگی به بیشتر امور تنها به وسیله لپ تاپ ها و کامپیوترها ممکن است و گوشی های هوشمند به هیچ عنوان نتوانسته اند جایگزین پردازنده ها باشند.

اما این روزها به دلیل هزینه ی بسیار زیاد پردازنده های آکبند خرید محصولات استوک در میان کاربران رواج پیدا کرده است به همین دلیل در این مقاله قرار است نکات خرید یک لپ تاپ استوک را برای خوانندگان عزیز بازگو کنیم.

فروشگاه استوک دیجی افرا با هدف افزایش آگاهی کاربران، این مقاله را به خوانندگان عزیز تقدیم می کند، پس با ادامه ی مقاله، همراه دیجی افرا باشید.

آیا خرید یک لپ تاپ استوک به جای لپ تاپ های آکبند کار درستی است؟

شاید بارها از خود پرسیده باشید که چرا باید لپ تاپ استوک خریداری کنید در حالی که لپ تاپ های آکبند بسیار خوبی در بازار وجود دارند؟ حقیقت امر این است که اکثر افرادی که لپ تاپ های استوک را به جای لپ تاپ های آکبند انتخاب می کنند قصدشان این است که هزینه های خود کاهش داده و با هزینه ی کمتر محصول بهتری خریداری کنند.

البته این تنها دلیل افراد برای خرید یک محصول استوک نیست زیرا بسیاری از کاربران با اهداف دیگری به دنبال محصولات دست دوم و یا همان استوک شده می روند، جالب است بدانید گاهی محصولات استوکی در بازار وجود دارند که حتی مورد استفاده ی افراد قرار نگرفته اند و تنها به خاطر بسته بندی نادرستی که داشتند استوک نامیده شده اند.

خرید یک لپ تاپ استوک

از جمله دیگر دلایل خرید لپ تاپ های استوک این است که در شرایط فعلی ایران، به خاطر تحریم ها دسترسی به محصولات عالیِ آکبند بسیار سخت است و تنها راه متخصصان برای دسترسی به اخرین ورژن لپ تاپ های مورد نیاز خود خرید محصول استوک شده آن ها می باشد.

متاسفانه بسیاری از افراد تصور می کنند با خرید یک لپ تاپ استوک پول خود را از دست داده و یک انتخاب نامناسب داشته اند، اما باید بدانید این تفکر کاملا اشتباه است و حتی خرید یک محصول پرچمدار دست دوم از خرید یک محصول آکبند پایین رده نیز ارزش بیشتری دارد. فرقی نمی کند دلیل شما برای خرید محصول استوک چه باشد در هرحال شما هیچ کار اشتباهی نکرده و می توانید بهترین خرید را داشته باشید.

 

مزیت و معایب خرید یک لپ تاپ استوک:

مزیت ها:

  • از جمله مهم ترین مزیت خرید لپتاپ استوک این است که خرید یک محصول دست دوم هزینه بسیار کمتری نسبت به وسایل آکبند دارد.
  • برخورداری از سخت افزار بسیار قویِ این محصولات، که اصولا لپ تاپ های آکبند از آن بی بهره اند.
  • مقاومت بالا و کیفیت عالی از نظر فنی، کمپانی ها سعی می کنند محصولات استوک شان بهترین کیفیت را از نظر فنی داشته باشند و در هنگام بروز مشکلات فراوان مقاومت بیشتری از خود نشان دهند.

 

معایب:

  • ظاهری قدیمی، عدم تنوع در رنگ و طراحی.
  • امکان ارتقاء لپ تاپ های استوک وجود ندارد زیرا این لپ تاپ ها دیگر تولید نمی شوند.
  • ممکن است مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری داشته باشند که در هنگام خرید قابل تشخیص نباشد.

خرید یک لپ تاپ استوک

سخن آخر:

به عنوان نکته آخر باید بگوییم اگر همه ی افرادی که قصد خرید لپ تاپ های استوک را دارند نکات لازم را خرید کرده و با متخصصان مشورت کنند قطعا می توانند یک خرید عالی را داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.