مقالات

بررسی نکات خرید مانیتور استوک

خرید مانیتور استوک

خرید مانیتور استوک، نیازمند دقت به نکات فراوانی می باشد. اگر محصولی که خریداری می کنید با استاندارد ها و نیاز های شما تطابق نداشته باشد، می توان گفت که شما با خرید این محصول تنها زمان و هزینه خود را هدر داده اید. به همین خاطر در ادامه به بررسی برخی از نکات خرید این محصول خواهیم پرداخت.

بررسی خرید مانیتور استوک

امروزه بازار خرید محصولات و لوازم استوک بسیار داغ بوده و افراد بسیاری تمایل به خرید اینگونه محصولات دارند. یکی از دلایل استقبال از خرید اینگونه محصولات این بوده که محصولات استوک افت قیمت خود را تجربه کرده و شما با خرید آنها دچار ضرر چندانی نخواهید شد، در صورتی که با خرید یک کالای نو و آکبند، پس از خرید آن مبلغ قابل توجهی از قیمت آن کاسته می شود.

در این بین، خرید مانیتور استوک یکی از مواردی بوده که نیاز به نکات بسیار مهمی دارد. از آنجا که مانیتور یکی از حساس ترین و مهم ترین قطعات یک کامپیوتر محسوب می شود، وجود هرگونه مشکل و یا ایراد در صفحه نمایش آن در عملکرد شما تاثیر گذار خواهد بود.

اولین نکته بسیار مهم در یک مانیتور دست دوم و کارکرده، وجود پیکسل های سوخته در آن می باشد. پیکسل های سوخته یکی از رایج ترین ایرادات موجود در مانیتور های کارکرده می باشند که می توانند در اثر ضربه و یا آسیب دیدگی ایجاد شوند.

در ادامه با خرید مانیتور استوک با ما همراه باشید.

خرید مانیتور استوک

یکی از روش هایی که خود شما هم می توانید به وسیله آن پیکسل های سوخته را تشخیص دهید، این است که مانیتور را به کامپیوتر خود متصل کرده و در یک صفحه سفید به دنبال پیکسل های سیاه و سوخته بگردید. از طرفی، مراجعه به یک تعمیر کار نیز عقلانی به نظر می رسد.

پس از بررسی ظاهری و پیکسل های مانیتور، نوبت به آن رسیده که تمامی پورت های موجود در کالا را به طور دقیق بررسی کنید. در ابتدا، در نظر داشته باشید که اگر نوعی پورت خاص مد نظر شما است، حتما محصولی را انتخاب کنید که دارای آن نوع پورت باشد. سپس میتوانید درگاه های مختلف را به وسیله اتصال کابل های مختلف تست کرده و از سلامت آن مطلع شوید.

یکی دیگر از نکات مهم در خرید مانیتور استوک و کارکرده این است که حتما نوع و میزان نیاز خود از یک مانیتور را به طور دقیق مشخص کنید. برای مثال، افرادی که تمایل به انجام اموری مانند طراحی، تدوین فیلم و کلیپ های مختلف و کارهایی از این قبیل دارند، بهتر است مانیتور هایی را خریداری کرده که کمی عریض تر از باقی محصولات باشند. این نوع مانیتور ها تسلط شما برروی کار را بسیار افزایش داده و باعث بهتر شدن عملکرد نهایی شما خواهد شد.

در ادامه با مقاله خرید مانیتور استوک با ما همراه باشید.

خرید مانیتور استوک

یکی دیگر از روش های تست صفحه نمایش یک مانیتور، استفاده از وبسایت CheckPixels می باشد. در این سایت شما می توانید رنگ های و پیکسل های مانیتور خود را به طور دقیق و کامل مورد بررسی قرار دهید. در این وبسایت در هر مرحله تمامی صفحه نمایش با یک نوع رنگ پوشیده شده و شما می توانید تمامی قسمت های صفحه نمایش را به دقت مورد بررسی قرار دهید.

اگر قصد خرید مانیتور استوک دارید، بهتر است که آن را از مجموعه ای خریداری کنید که بهترین کیفیت ممکن را به همراه بهترین و به صرفه ترین قیمت عرضه کند. فروشگاه استوک دیجی افرا یکی از این مراکز بوده که می توانید در آن انواع محصولات را خریداری کنید.

گفتنی است که دیجی افرا، یک مجموعه ی تخصصی در حوزه محصولات تکنولوژی بوده که می توانید در آن پس از بررسی و مقایسه محصولات مختلف، اقدام به خرید کالای مورد نظر خود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.