مقالات

بررسی کامل خرید لپ تاپ استوک و انواع آن

خرید لپ تاپ استوک

خرید لپ تاپ استوک نیاز به نکات بسیاری داشته که در هنگام خرید باید به آنها توجه داشته باشید. از آنجا که محصول خریداری شده آکبند نمی باشد، بنابراین باید سعی کنید تا حد امکان محصول مورد نظر خود را از فروشگاه و مجموعه ای معتبر تهیه کرده تا در آینده دچار مشکل نشوید.

بررسی نکات خرید لپ تاپ استوک

کالای استوک، عبارتی که این روزها زیاد با آن رو به رو می شویم. افزایش قیمت کالاهای آکبند  هم سبب زیاد تر شدن آمار خرید و فروش محصولات استوک شده است. اما از طرفی می توان گفت اگر کالای استوک مد نظر شما از هر لحاظ سالم و بدون نقص باشد، انتخاب مناسبی به نظر خواهد رسید.

اگر قصد خرید لپ تاپ استوک دارید، لازم به ذکر است که خرید اینگونه محصولات نیاز به دقت و توجه فراوانی دارد، در غیر این صورت با خرید یک کالای مشکل دار و معیوب، در آینده دچار مشکلات جدی برای تعمیر آن خواهید شد.

در ادامه مقاله خرید لپ تاپ استوک با وب‌سایت فروشگاه اینترنتی دیجی افرا همراه باشید.

خرید لپ تاپ استوک

یکی از راحت ترین و البته در عین حال مهم ترین نکات خرید لپ تاپ کارکرده، توجه به ظاهر آن می باشد. با توجه به ظاهر یک لپ تاپ، متوجه خواهید شد که وضعیت نگهداری آن به چه صورت بوده است. اگر ظاهر فیزیکی محصول معقول و سالم به نظر برسد، می توان تا حدودی گفت که به خوبی از آن نگهداری شده است. پس از بررسی ظاهر لپ تاپ، نوبت به بررسی قطعات داخلی، پورت ها و صفحه نمایش می رسد.

در ادامه مقاله خرید لپ تاپ استوک با وب‌سایت فروشگاه اینترنتی دیجی افرا همراه باشید.

صفحه نمایش لپ تاپ به دو صورت قابل بررسی خواهد بود. در روش اول شما می توانید با مراجعه به وبسایت های تست صفحه نمایش، به سادگی صفحه نمایش خود را از لحاظ پیکسل های سوخته و دیگر مشکلات بررسی کنید. اما اگر سعی دارید به شکلی تخصصی تر از سلامت و عملکرد صفحه نمایش محصول خود مطمئن شوید، گفتنی است که می توانید با مراجعه به یک مرکز تعمیر قابل اطمینان، به طور دقیق از عملکرد لپ تاپ خود مطمئن شوید.

قطعاتی مانند پردازنده مرکزی، کارت گرافیک، رم و غیره را نیز می توانید به وسیله اجرای چندین بازی و نرم افزار گرافیکی تست کنید. بدین صورت که می توانید از نحوه عملکرد آنها تحت فشار و هنگام اجرای بازی نیز مطلع شوید. بعد از این موارد، شاید بتوان مهم ترین قطعه لپ تاپ را هارد آن دانست. جایی که اطلاعات حیاتی و همچنین سیستم عامل به کار رفته در لپ تاپ برروی آن نصب می شود. حتما در نظر داشته باشید که پیش از خرید محصول مورد نظر خود، از تمامی هارد های موجود در لپ تاپ تست سلامت گرفته و از درصد سلامت آن مطلع شوید.

در ادامه مقاله خرید لپ تاپ استوک با وب‌سایت فروشگاه اینترنتی دیجی افرا همراه باشید.

خرید لپ تاپ استوک

به خصوص اگر لپ تاپ شما دارای هارد اس اس دی می باشد حتما به درصد سلامت آن توجه داشته باشید. به طور کلی در صورتی که درصد سلامت بالاتر از 85 درصد باشد هارد شما سالم محسوب می شود.

در آخر نیز باید باتری و پورت های لپ تاپ خود را مورد بررسی قرار دهید. باتری محصول را می توانید با یکبار شارژ و استفاده تست کرده و میزان نگهداری شارژ آن را بررسی کنید. در مورد پورت ها هم باید با اتصال کابل های مختلف تمامی پورت های موجود را یک به یک تست کرده و از سلامت آنها مطمئن شوید.

شما می توانید برای خرید لپ تاپ استوک به فروشگاه استوک دیجی افرا مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. لازم به ذکر است که مجموعه ی دیجی افرا یکی از معتبرترین وبسایت های فروش تخصصی محصولات دیجیتال می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.