ما ایده شما را به واقعیت تبدیل می‌کنیم.

ما در دیجی افرا  فعالیت خودمان را آذر ماه 1387 به عنوان یک فروشنده نرم افزار آغاز کرده‌ایم‌، و از همان ابتدا تلاش کردیم تا نگاه متفاوتی داشته باشیم. ما تصمیم گرفتیم پیش از هر چیزی، اول به خواسته‌ها و رضایت مشتری‌هایمان توجه کنیم.

آن زمان را به سرعت سپری کردیم، و حالا با همراهی شما، از یک فروشگاه نرم افزاری‌، به یک «شرکت فناوری اطلاعات آفلاین، آنلاین» و یکی از رهبران این بازار تبدیل شده‌ایم. دیجی افرا‌ یک خانواده بزرگ است؛ خانواده‌ای که در آن روابط افراد بر اساس اعتماد و همکاری متقابل تعریف شده. در بین اعضای این خانواده ارزش‌هایی شکل گرفته تا کار کردن به یک فعالیت لذت‌بخش تبدیل شود

386
مشتری های راضی
275
محصول
15
اعضای تیم
4
دفاتر
255
نوع محصول
156
فروشنده
1.

دیجی افرا

شرکت فناوری آفلاین،آنلاین

گفت خنثی و شنود موثر

ما در دیجی افرا گفته‌های همکاران را بدون پیش‌زمینه می‌شنویم و اهل پیش‌داوری نیستم. ضمن اینکه همیشه منظورمان را واضح و بدون تفسیر بیان می‌کنیم.

حرمتِ کلام

ما در دیجی افرا برای انجام وظایفمان منتظر کلمه‌ها هستیم، نه دستورالعمل و نامه‌ی رسمی؛ درست مثل یک خانواده.

روابط شبکه‌ای

ما در دیجی افرا به دنبال برقراری روابط میان فردیِ فراتر از سِمَت، سطح و واحد هستیم تا با تجربه‌ها و تخصص یکدیگر آشنا شویم و سرمایه‌ی اجتماعی دیجی افرا را افزایش دهیم
step-1-1
2.

دیجی افرا

خانواده ای بزرگ

تعهد حرفه‌ای

ما در دیجی افرا به دنبال ارزیابی تعهد در تمامی ابعاد آن بوده و در پی ارزش افزوده‌ی دو طرفه از سمت سازمان و برای سازمان هستیم.

ایده و خلق راهکار

ما در دیجی افرا به دنبال نظرات‌ کسانی هستیم که در مورد آن، تخصص و تجربه دارند و می‌توانند راهی برای رفع مشکلات و یا توسعه‌ی نقاط قوت ارائه کنند.

حساسیت و پاسخگویی به نیاز مشتریان و کارکنان

ما در دیجی افرا شنونده و بیننده‌ی همکاران و مشتریان هستیم تا مطمئن شویم کوچک‌ترین خواسته‌های آن‌ها بی‌جواب نمانده است.
3.

دیجی افرا

اعتماد و همکاری متقابل

تیم‌سازی بهینه

ما در دیجی افرا برای ایده‌ی خود به دنبال تیم هستیم، تیمی که با همراهی آن، ایده را عملی و در نهایت به محصول تبدیل کنیم.

عاملیت

همه‌ی دیجی افرایی ها  خودشان را مسئول انجام دادن و یا انجام ندادن کارهای‌شان می‌دانند و این مسئولیت را در تمام مدت زندگی کاری‌شان پذیرفته‌اند.

هم‌دلی

ما در دیجی افرا بر اساس منطق، تحلیل و تصمیم عمل می‌کنیم و آن را با کمک و یاری یکدیگر به ثمر می‌رسانیم.
step-2-1